top of page

Hakkımızda

Boya sektörünün beşiği olan Karaköy Fermeneciler Caddesi'nde başlayan; ardından Okmeydanı ve günümüzdeki adresi Kadıköy Hasanpaşa'da devam eden 41 yıllık tecrübesiyle DOĞUŞ BOYA müşterilerine ilk günkü heyecanıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

  Firmamız DYO, Filli Boya, Polisan, Casati ve Dekor gibi sektörün lider firmalarının ana bayiliğini yapmaktadır. Bayiliğini yaptığımız markaların firmamızda mevcut olan ürün grupları şunlardır; İç ve Dış Cephe Boya ve Astarları, Isı Yalıtımı Malzemeleri, Sentetik ve Ahşap Boyaları, Endüstriyel Boyalar, Selülozik Boyalar, Epoksi Boyalar ve Kaplamaları Şirketimiz, kurumsal firmaların boya tedariğinde öncü bir firmadır. Bünyemizde bulunan DYO RENK PINARI, FİLLİ BOYA RENXMATİK ve POLİSAN MIX CENTER makineleri ile dilediğiniz binlerce rengi anında oluşturabilirsiniz. Ayrıca uluslararası renk katalogları sayesinde kurumsal renklerinize de dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.  

 

Son yıllarda önem kazanan enerji tasarrufunu binalarımızda da sağlamak amacıyla bayiliklerini yaptığımız firmaların bu konudaki çözümlerinde sizlere danışmanlık yapabilmekte ve alternatif çözüm önerileri sunabilmekteyiz.  41. yılına girdiğimiz bu sektörde yolumuza kendini geliştiren hizmet anlayışımızla ve güvenilirliğimizle siz değerli iş ortaklarımız eşliğinde devam etmeyi diliyoruz.   Hep birlikte daha nice başarılı yıllara ulaşabilmek dileğiyle...

bottom of page